شرایط و قوانین استفاده از تکنوپارت

شرایط و قوانین استفاده شما از تکنوپارت و سفارش قطعات از این فروشگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و قوانین ذیل تلقی می گردد:

خرید قطعات از  تکنوپارت بر مبنای شرایط و قوانین   موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد

از این رو  تکنوپارت هیچ مسوولیتی در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و یا خطاهای نگارشی احتمالی برعهده نخواهد داشت. ولی با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشتریان، خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتویات متعهد می‌داند.

کاربران باید هنگام سفارش قطعات مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند.

بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر بر اساس شرایط و قوانین قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

فروش و تحویل سفارش

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.

هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت بر اساس شرایط و قوانین صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.

مدت گارانتی و نام شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش در قسمت توضیحات هر کالا ذکر شده است. در صورت عدم درج موارد مذکور در این قسمت، گارانتی برای آن کالا وجود ندارد.

شرایط و قوانین برگشت کالا

هرگونه نقص و عیب فنی قطعات، باتوجه به شرایط و قوانین باید در مدت ۴۸ ساعت پس از دریافت آن حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن  ۰۹۱۲۰۱۳۴۲۶۵ و یا مرکز ارتباط مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات نقص، تعمیر یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از ۴۸ ساعت هیچ اعتراضی پذیرفتنی نیست.

خریدار به مدت ۷ روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد، به شرط آنکه بسته بندی کالایی باز نشده و از آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد.

عدم انطباق کالای ارسال شده با سفارش شما، در مدت ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن ۰۹۱۲۰۱۳۴۲۶۵    یا ایمیل tp_technopart@yahoo.com  به مرکز ارتباط مشتریان  فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات، کالا بدون دریافت هیچ هزینه ای مجددا برای شما ارسال شود.بدیهی است عدم اطلاع رسانی پس از ۲۴ ساعت، به معنای صحت اقلام دریافتی است.